Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Seminarium z dr Chrisem Freudigerem (Invenio Imaging Inc., Harvard University, Cambridge, USA)

dr Chris Freudiger - jeden z ojców-założycieli techniki mikroskopii wymuszonego rozpraszania Ramana (SRS), który z czasem rozwinął jej zastosowania w szybkiej diagnostyce medycznej. Obecnie skomercjalizował swoje odkrycia i prowadzi (ze swoim byłym promotorem) firmę która zajmuje się budową urządzeń do diagnostyki glejaka mózgu na sali operacyjnej.

Mimo, że dr Freudiger nie jest obecnie członkiem uczelnianej grupy badawczej, wciąż z współpracuje ze swoją grupą z Harvardu.

Wydarzenie on-line organizowane w ramach projektu Team-Net odbędzie się 21 grudnia (poniedziałek) o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy Google Meet pod adresem: https://meet.google.com/pjo-rysa-wtn

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Polecamy również
We are looking for candidates for a Postdoctoral Researcher to work in project “Blood-brain barrier: A 3D cell model and its functionality assessed by a multimodal molecular platform”